Menu
Dyrektor
Jacek Fokt  
adres e-mail: dyrektor@posm2.poznan.pl
dyżury:  wtorki 15.30-16.30
   środy 8.00-9.00
   
Wicedyrektor
Katarzyna Spychała  
dyżury:  poniedziałki 7.30-8.30
   
Wychowawcy klas:
   
Danuta Wesołowska Klasa I
Olga Pietruszyńska
Klasa II A
Renata Szatkowska
Klasa II B
Ewa Andrzejewska
Klasa III
Beata Chrościńska Klasa IV
Agnieszka Wrembel Klasa V
Katarzyna Karbowy Klasa VI
   
Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących:
   
Ewa Andrzejewska Edukacja wczesnoszkolna
Olga Pietruszyńska Edukacja wczesnoszkolna
Renata Szatkowska Edukacja wczesnoszkolna
Danuta Wesołowska Edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Spychała Język polski
Karina Polowczyk Język polski
Monika Bajon-Idźkowska
Język angielski
Agnieszka Wrembel
Język angielski
Marcin Czaja Historia, Etyka
Maria Bladowska Matematyka
Paweł Peliński Zajęcia komputerowe
Katarzyna Karbowy Przyroda
Martyna Badura Plastyka
Beata Chrościńska Wychowanie fizyczne, Technika
Anna Cofta
Religia
Justyna Świątek Przygotowanie do życia w rodzinie
   
Sekcja instrumentów klawiszowych:
   
Alina Stawicka Fortepian – kierownik sekcji
Agnieszka Runowska-Przystańska Fortepian
Katarzyna Sikorska-Wrembel Fortepian
Ilona Stachowiak-Basse Fortepian
Bianka Wierzbicka-Białas Fortepian
Klaudyna Woszczyk Fortepian
Marek Lipiec Fortepian
Michał Skowroński Fortepian
Tomasz Zwierzchlewski Fortepian
Jacek Fokt Fortepian
Cezary Witlewski Akordeon
   
  Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary:
   
 Artur Nagrodzki Gitara – kierownik sekcji
Karina Jakubowska Skrzypce
Anna Zielińska Skrzypce
Urszula Nagrodzka Skrzypce
Dawid Fabisiak Skrzypce
Łukasz Nazarczuk Skrzypce
Żaneta Hoffmann-Szewczykowska Wiolonczela
Agnieszka Pawłowska Wiolonczela
   
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych, instrumentów dętych i perkusji:
   
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka Kształcenie słuchu, Audycje muzyczne – kierownik sekcji
Ewa Szyrner Kształcenie słuchu
Katarzyna Korpik Kształcenie słuchu, Chór, Zespół kameralny
Anna Strojna Rytmika, Kształcenie słuchu
Justyna Pikulska Flet
Violetta Spychaj Saksofon
Marcin Piekut Klarnet
Wiesław Remlein Trąbka
Jerzy Mackiewicz Perkusja
   
Wsparcie:
   
Grażyna Smoleńska-Modrzejewska Biblioteka
Jolanta Runowska-Szóstak Pedagog szkolny
Dagmara Kaczmarska Psycholog szkolny
Ewa Andrzejewska Wychowawca świetlicy
Dagmara Kaczmarska Wychowawca świetlicy
Katarzyna Karbowy Wychowawca świetlicy
Agnieszka Wrembel Wychowawca świetlicy
Kinga Wysocka Wychowawca świetlicy
Powiększ tekst Zmień kontrast