Menu
Dyrektor
Jacek Fokt  
adres e-mail: dyrektor@posm2.poznan.pl
dyżury: poniedziałki 15.30-16.30
  środy 8.00-9.00
   
Wicedyrektor
Karina Polowczyk
 
dyżury: poniedziałki 8.00-9.00
  środy 16.15-17.15
Wychowawcy klas:
   
Ewa Andrzejewska Klasa I
Danuta Wesołowska
Klasa II
Olga Pietruszyńska
Klasa III A
Renata Szatkowska
Klasa III B
Anna Strojna Klasa IV
Beata Chrościńska Klasa V
Agnieszka Wrembel Klasa VI
Paweł Peliński
Klasa VII
Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących:
   
Ewa Andrzejewska Edukacja wczesnoszkolna
Olga Pietruszyńska Edukacja wczesnoszkolna
Renata Szatkowska Edukacja wczesnoszkolna
Danuta Wesołowska Edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Kierończyk Język polski
Karina Polowczyk Język polski
Monika Bajon-Idźkowska
Język angielski
Agnieszka Wrembel
Język angielski
Katarzyna Grudzień Język niemiecki
Marcin Czaja Historia, Etyka
Maria Bladowska Matematyka
Paweł Peliński Zajęcia komputerowe
Anna Kwaśniak
Przyroda, biologia
Karolina Ciosek Geografia
Monika Piasecka Chemia
Aneta Paczyńska Fizyka
Magdalena Nowaczyk
Plastyka
Beata Chrościńska Wychowanie fizyczne, Technika
Anna Cofta
Religia
Justyna Świątek Przygotowanie do życia w rodzinie
   
Sekcja instrumentów klawiszowych:
   
Alina Stawicka Fortepian – kierownik sekcji
Agnieszka Runowska-Przystańska Fortepian
Katarzyna Sikorska-Wrembel Fortepian
Ilona Stachowiak-Basse Fortepian
Bianka Wierzbicka-Białas Fortepian
Klaudyna Woszczyk Fortepian
Marek Lipiec Fortepian
Michał Skowroński Fortepian
Tomasz Zwierzchlewski Fortepian
Jacek Fokt Fortepian
Cezary Witlewski Akordeon
   
  Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary:
   
Artur Nagrodzki Gitara – kierownik sekcji
Karina Jakubowska Skrzypce
Anna Zielińska Skrzypce
Urszula Nagrodzka Skrzypce
Dawid Fabisiak Skrzypce
Łukasz Nazarczuk Skrzypce
Żaneta Hoffmann-Szewczykowska Wiolonczela
Agnieszka Pawłowska Wiolonczela
Arkadiusz Dobrowolski Wiolonczela
Paulina Kostrzewska Harfa
Szymon Guzowski Kontrabas
   
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych, instrumentów dętych i perkusji:
   
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka Kształcenie słuchu, Audycje muzyczne – kierownik sekcji
Ewa Szyrner Kształcenie słuchu
Katarzyna Korpik Kształcenie słuchu, Chór, Zespół kameralny
Anna Strojna Rytmika, Kształcenie słuchu
Justyna Pikulska Flet
Violetta Spychaj Saksofon
Marcin Piekut Klarnet
Wiesław Remlein Trąbka
Jerzy Mackiewicz Perkusja
   
Wsparcie:
   
Grażyna Smoleńska-Modrzejewska Biblioteka
Jolanta Runowska-Szóstak Pedagog szkolny
Dagmara Kaczmarska-Klawitter Psycholog szkolny
Kinga Wysocka Wychowawca świetlicy
Dagmara Kaczmarska-Klawitter Wychowawca świetlicy
Ewa Andrzejewska Wychowawca świetlicy
Agnieszka Wrembel Wychowawca świetlicy
Marcin Czaja Wychowawca świetlicy
Paweł Peliński Wychowawca świetlicy
Powiększ tekst Zmień kontrast