Menu

Osiągnięcia uczniów ,,Szeligowskiego” w roku szkolnym 2015/2016

IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. T. Szeligowskiego w Poznaniu 27 – 28 listopada 2015
1. Wiktor Kamzela (uczeń p. J. Fokta) wyróżnienie
2. Adam Budel (uczeń p. B. Wierzbickiej – Białas) – wyróżnienie
Słupeckie Spotkania Akordeonowe –  listopad 2015
1. Józef Wajdzik – laureat
2. Martyna Wiśna – laureatka
3. Mateusz Koliński – wyróżnienie (uczniowie p. C. Witlewskiego)
 Międzyszkolne Spotkania Najmłodszych Pianistów w Sieradzu – grudzień 2015
 Adrian Sanigórski ( uczeń A. Stawickiej) – II miejsce

XX Wielkopolski Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Poznaniu – grudzień 2015

Weronika Kucharska kl. II – wyróżnienie

Agnieszka Urbaniak kl. IV – udział 

REGIONALNE PRZESŁUCHANIA CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ uczniów szkół muzycznych I stopnia -zespoły kameralne 5 stycznia 2016 Kościan

Zespół smyczkowy w składzie:

Olga Polowczyk – skrzypce

Martyna Kajetańczyk – skrzypce

Gabriela Balcerek – skrzypce

Hanna Rogoża – skrzypce

Kinga Dubel – wiolonczela

otrzymał wyróżnienie.

Ogólnopolski  Konkurs Akordeonowy w Mławie – 20 lutego 2016

Józef Wajdzik ( uczeń C. Witlewskiego ) – wyróżnienie
II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny w Turznie – luty 2016
Wiktor Kamzela ( uczeń p. J. Fokta) – III miejsce
Forum Młodych Pianistów w Poznaniu 11.03.2016
 Martyna Gogołkiewicz (naucz. A. Stawicka ) III miejsce
Ogólnopolski ,,Łowiecki” Konkurs Miniatur Fortepianowych we Wrocławiu 18 – 19.03.2016
 Julia Gajewska ( naucz. A Stawicka) – wyróżnienie
XIV Konkurs Muzyki Współczesnej w Płocku 21.03.2016
Martyna Gogołkiewicz ( naucz. A. Stawicka ) – III miejsce
Wojewódzki Konkurs Historyczny ,,Polska i Polacy podczas II wojny światowej”
Witold Okulicz-Kozaryn (opiekun M. Czaja) I miejsce
Konkurs plastyczny z okazji 60. rocznicy Poznańskiego Czerwca 1956, organizowany przez Muzeum Powstania Poznańskiego Czerwca 56
Martyna Gogołkiewicz (opiekunowie M. Badura, M. Czaja) – II miejsce

Sukcesy matematyczne (opiekun M. Bladowska)

1) „LABIRYNT MATEMATYCZNY”

Martyna Kajetańczyk – uczennica klasy 6 uzyskała WYRÓŻNIENIE.

2) Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych województwa

Wielkopolskiego

Wiktor Kamzela – uczeń klasy 6 został LAUREATEM.

3) Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas VI miasta Poznania i okolic

objęty honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty

Wiktor Kamzela – uczeń klasy 6 został LAUREATEM II stopnia.

4) Konkurs Matematyczny „ZŁOTA ŻABKA”

– Wiktor Kamzela – uczeń klasy 6 uzyskał WYRÓŻNIENIE.

4) Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „KANGUR”

a) uzyskali WYRÓŻNIENIE

– Weronika Kucharska – klasa 2

– Wit Mokrzycki – klasa 2

– Pola Matyla – klasa 2

– Bogumiła Więckowska – klasa 2

– Lena Sabiniewicz – klasa 3

– Marek Kandulski – klasa 3

– Agnieszka Urbaniak – klasa 4

– Mateusz Zigmund – klasa 6

b) uzyskał wynik BARDZO DOBRY

– Wiktor Kamzela – klasa 6

Osiągnięcia uczniów ,,Szeligowskiego” w roku szkolnym 2014/2015

  1. Znakomity wynik ucznia POSM 2 w Międzynarodowym Kangurze: Wiktor Kamzela kl. V tytuł laureata
  2. Znakomity wynik uczniów POSM 2 w przesłuchaniach ogólnopolskich
    Centrum Edukacji Artystycznej

    Gabriela Balcerek
    kl. V (skrzypce) – I miejsce
    Martyna Gogołkiewicz kl. IV (fortepian) – II miejsce
    Józef Wajdzik kl. V (akordeon) – III miejsce
    Hanna Rogoża kl. V (skrzypce) – wyróżnienie
  1. Aleksandra Kapczuk kl. VI
    Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny w Usti nad Labem – listopad 2014
    wyróżnienie
  2. Józef Wajdzik kl. V
    Słupeckie Spotkania Akordeonowe – listopad 2014
    laureat
  3. Jakub Gorzelańczyk kl. IV
    Słupeckie Spotkania Akordeonowe – listopad 2014
    wyróżnienie
  4. Hanna Rogoża i Gabriela Balcerek kl. V
    VII Ogólnopolski Konkurs Duetów Smyczkowych Kętrzyn – 15 listopada 2014
    I miejsce
  5. Mikołaj Pałuka z kl. III
    XX Słupeckie Spotkania Muzyczne, 21 – 22 listopada 2014
    wyróżnienie
  6. Zuzanna Zamęska kl. V
    XII Młodzieżowy Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. K. Wiłkomirskiego
    w Poznaniu, 4 – 7 grudnia 2014.
    II nagroda
  7. Hanna Rogoża i Gabriela Balcerek kl. V
    II Polsko – Niemiecki Konkurs Smyczkowych i Fletowych Zespołów Kameralnych
    w Żarach, 6 – 7 grudnia 2014
    II nagroda
  8. Zuzanna Pohl kl. II
    VI Ogólnopolski Konkurs Wiolonczelowy w Sochaczewie, 11 stycznia 2015 wyróżnienie
  9. Józef Wajdzik kl. V
    Festiwal Akordeonowy w Mławie – II 2015
    III miejsce
  10. Gabriela Balcerek, kl. V
    VI Międzynarodowe Spotkania Młodych Skrzypków – Płock – marzec 2015
    II nagroda
  11. Hanna Rogoża kl. V – VI Międzynarodowe Spotkania Młodych Skrzypków – Płock marzec 2015
    wyróżnienie
  12. Gabriela Balcerek kl. V – Międzynarodowy Konkurs skrzypcowy „Janko Muzykant” Sochaczew 16-18 marzec 2015
    I nagroda
  13. Adrian Sanigórski kl. II
    Konkurs Pianistyczny w Słupsku – marzec 2015
    II miejsce
  14. Ilonapczyńska kl. V
    III Festiwal Pianistyczny w Słupcy marzec 2015
    wyróżnienie
  15. Helena Michalska kl. V
    III Festiwal Pianistyczny w Słupcy marzec 2015
    wyróżnienie
  16. Aleksandra Kapczuk kl. VI
    X Łowiecki Konkurs Pianistyczny we Wrocławiu marzec 2015
    III miejsce
  17. Gabriela Balcerek kl. V
    Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy – Toruń 21 marzec 2015
    I nagroda
  18. Hanna Rogoża kl. V
    Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy – Toruń 21 marzec 2015
    II nagroda
  19. Gabriela Balcerek i Hanna Rogoża kl. V Ogólnopolski Konkurs Smyczkowych Zespołów Kameralnych – Łódź  28 marzec 2015
    I nagroda
  20. Gabriela Balcerek i Hanna Rogoża kl. V
    Turniej Kameralny w Trzech Odsłonach – Bydgoszcz 12-19 kwiecień 2015
    I nagroda
  21. Igor Welcz kl. V
    Spotkania Młodych Gitarzystów Poznań 28 kwiecień 2015
    laureat
  22. Natalia Podemska kl. VI
    udział w Spotkaniach Młodych Gitarzystów Poznań 28 kwiecień 2015
  23. Radosław Jaszczak kl. VI
    udział w Spotkaniach Młodych Gitarzystów Poznań 28 kwiecień 2015
  24. Mikołaj Galica kl. II
    udział w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym – „Muzyka programowa w świecie dziecka” Szczecin maj 2015
  25. Józef Wajdzik kl. V
    Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Klingentahl Niemcy maj 2015
    III miejsce
  26. Julia Gajewska kl. IV
    XVI Legnicki konkurs pianistyczny maj 2015
    I miejsce
  27. Martyna Gogołkiewicz kl. IV
    udział w Muzycznych Konfrontacjach pianistycznych Koszalin maj 2015
  28. Jakub Letkiewicz kl. V
    Żyrardowski konkurs pianistyczny – maj 2015
    I miejsce
  29. Zuzanna Pohl kl. II
    Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe – Bydgoszcz8-10 maja 2015
    II nagroda
  30. Zuzanna Zamęska kl. V
    Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe Bydgoszcz8-10 maja 2015
    II nagroda
  31. Iga Wyszomirska kl. I
    XXIV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Poznań 9-11 maja 2015
    wyróżnienie
  32. Hanna Kierstan kl. II
    XXIV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Poznań 9-11 maja 2015
    wyróżnienie
  33. Lena Baranowska kl. IV
    XXIV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Poznań 9-11 maja 2015
    wyróżnienie
  34. Gabriela Balcerek kl. V
    XXIV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Poznań 9-11 maja 2015
    I nagroda
  35. Julia Stachowska kl. III
    udział w XXIV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Poznań 9-11 maja 2015
  36. Julia Knychała kl. IV
    udział w XXIV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Poznań 9-11 maja 2015
  37. Jan Robakowski kl. IV
    udział w XXIV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Poznań 9-11 maja 2015
  38. Martyna Kajetańczyk kl.V
    udział w XXIV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Poznań 9-11 maja 2015
  39. Zuzanna Pohl kl. II
    Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy –Malbork11 maja 2015
    III nagroda
  40. Weronika Kucharska kl. I
    X Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone fleciki” w Rybniku
    III nagroda
  41. Agnieszka Urbaniak kl. III
    X Ogólnopolski Festiwal „Zakręcone fleciki” w Rybniku
    wyróżnienie
  42. Hanna Rogoża kl. V
    Internet Music Competition – Belgrad Serbia maj 2015
    I nagroda
  43. Igor Welcz kl. V
    Festiwal „Wśród pól” – Witowice12-14 czerwca 2015
    III nagroda
Powiększ tekst Zmień kontrast