skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
“Dni Których Nie Znamy..” 

“Dni których nie znamy..” 

Droga Społeczności Szkolna POSM 2 “SZELIGOWSKIEGO” 

 

 

Minął cały rok szkolny, a w nim zupełnie niespodziewanie prawie cztery miesiące nauki zdalnej poza szkołą. Zazwyczaj po dwóch miesiącach wakacji my nauczyciele widzimy jak bardzo zmienili się nasi kochani uczniowie, a tu okazuje się, że z niektórymi z Was, w tzw. realu, zobaczymy się dopiero po półrocznej przerwie… W tym czasie niektórzy odkryli w sobie nowe pokłady nieodkrytych jeszcze możliwości i nowe talenty. Dzięki temu powstawały filmiki, kreacje artystyczne, prace plastyczne… 

To dobrze, bo niestety nie mogliśmy spotykać się na koncertach w szkole, a taka forma aktywności pozwalała nam na bycie ze sobą wirtualnie i docenianie wzajemnie swoich artystycznych dokonań. 

Dziwny to czas, pouczający i wymagający… Ale udało się. Wytrwaliśmy, przetrwaliśmy i doczekaliśmy wakacji !!! 

Pozwólcie , że już na sam koniec roku szkolnego zaprosimy WSZYSTKICH uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców na (podwójnie) ostatni występ. Ostatni w roku szkolnym 2019 / 2020 i ostatni w wykonaniu uczennic tegorocznej klasy VIII. 

Z życzeniami wszystkiego dobrego 

Katarzyna Korpik i Monika Bajon 

A teraz, kilka słów od naszych, już dosłownie za “…chwilę…”, absolwentek Szeligowskiego: 

Kiedy pani Bajon i pani Korpik poinformowały nas o pomyśle nagrania utworu pt. ,, Dni, których nie znamy”, byłyśmy raczej sceptycznie do tego nastawione. Na szczęście pani Korpik przekonała nas i jesteśmy zadowolone z tego, że wzięłyśmy udział w tym małym projekcie. Pomimo wielu naszych prób (aż dwóch:), udało się nagrać naszą wersję utworu, dzięki zaangażowaniu i ogromnej pomocy naszej pani, która nie zwątpiła w nas ani przez chwilę. Nagrywanie teledysku wydawało nam się dziwnym pomysłem i było dla nas czymś zupełnie nowym, ale ostatecznie okazało się dobrą zabawą. To spontaniczne zadanie pokazało nam, że potrafimy zrobić coś fajnego w krótkim czasie, i że umiemy współpracować. 

W najbliższy piątek kończymy edukację w tej szkole i być może nasze drogi się rozejdą, dlatego naprawdę cieszymy się , że udało nam się wykonać razem nasz ostatni utwórnaszej szkole, nie tylko dla siebie, ale również dla całej klasy VIII oraz całej społeczności Szeligowskiego. 

Absolwentki Szeligowskiego 

 

Maja Nawrot

Patrycja Skowrońska 

Hania Sokołowska 

Martyna Wiśna 

 

I jeszcze słowo… Powyższe nagranie jest owocem naszej wspólnej pracy i bez wątpienia będzie wyjątkową pamiątką po tegorocznych absolwentach. Nie udałoby się to, bez nieocenionej pomocy realizatora filmu pana Jarosława Kowalewskiego. BARDZO DZIĘKUJEMY! 

Ze słonecznymi pozdrowieniami Katarzyna Korpik Monika Bajon 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top