skip to Main Content
Menu
Konkursy, Konkursy

Konkursy, konkursy

 

WAŻNE INFORMACJE!

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

I WOJEWÓDZKIE DLA UCZNIÓW

KLAS IV-VI .

 

16.11.2016 r. (środa) – Złota Żabka-Język polski

Godz. 9.45-10.30 (3 lekcja),sala nr A303

Opiekun: p. Agnieszka Wrembel

( opiekę nad całą kl. V sprawuje p. Ewa Szyrner)

17.11.2016 r. ( czwartek ) – Złota Żabka-Matematyka

Godz. 10.50 – 11.35 (4 lekcja), sala nr A 202

Opiekun: p. Urszula Mróz

19.11.2016 r. ( sobota ) – „ Matematyczny Labirynt” Godz. 10.00

w konkursie bierze udział 3 uczniów wybranych w wyniku eliminacji szkolnych

Miejsce konkursu – Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2
ul. Tarnowska 27, Krzesiny

Opiekun : p. Urszula Mróz

23.11.2016 r. ( środa ) –Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka”

Godz. 10.50-11.35 (4 lekcja), sala nr A 202

Opiekun: p. Agnieszka Wrembel

24.11.2016 r. ( czwartek ) – Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Godz. 13.00-14.00 ,sala nr A 102

Opiekunowie: p. Katarzyna Karbowy,

p. Urszula Mróz,
p. Ewa Szyrner

Zastępstwo w świetlicy kl. II A – p. Marcin Czaja

25.11.2016 r. ( piątek )- Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Godz. 13.00-14.00, ( sala nr A 102 )

Opiekunowie: p. Agnieszka Wrembel,
p. Anna Cofta

 

Uczniowie kl. V uczęszczający na zajęcia wyrównawcze z kształcenia słuchu będą znajdowali się w tym czasie pod opieką p. Katarzyny Korpik w sali nr A 303

01.12.2016 r. ( czwartek ) – Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Godz. 13.00-14.30, sala nr A 102

Opiekunowie: p. Maria Bladowska,

p. Jolanta Runowska-Szóstak,
p. Urszula Mróz

02.12.2016 r.( piątek ) – Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Godz. 13.00-14.00, sala nr A 102

Opiekunowie: p. Agnieszka Wrembel,
p. Anna Cofta

p. Beata Chrościńska

styczeń 2017 r.- Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

Opiekun: p. Marcin Czaja

 

04.01.2017 r. ( środa )- Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”

Godz. 10.50 – 11.35 ( 4 lekcja), sala nr A 202

Opiekun: p. Marcin Czaja

 

20.01.2017r. ( piątek ) – XVIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
dla Uczniów Szkół Podstawowych kl. VI
Godz. 14.00


miejsce konkursu : Szkoła Podstawowa nr 19
os. Oświecenia 1 w Poznaniu

Opiekunowie: p. Maria Bladowska,
p. Urszula Mróz

Udział bierze 3 uczniów wybranych w wyniku eliminacji szkolnych

21.01.2017 r. ( sobota )- XIII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
dla Uczniów Szkół Podstawowych kl. IV

Godz. 9.00
miejsce konkursu : Szkoła podstawowa nr 19 os. Oświecenia 1 w Poznaniu

Udział w konkursie bierze 3 uczniów wybranych w wyniku eliminacji szkolnych

Opiekun: p. Maria Bladowska,
p. Urszula Mróz

1.03.2017 r. ( środa )-Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy Eko-planeta

Godz. 10.50-11.35 (4 lekcja), sala nr A 202

Opiekun: p. Katarzyna Karbowy

Zastępstwo w kl. V p. Agnieszka Wrembel

Marzec 2017 r.- Konkurs FOX- DLA UCZNIÓW KLAS III-VI

Opiekun: p. Monika Bajon-Idźkowska

Marzec/Kwiecień, 2017 r. – SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Opiekun : p. Ewa Andrzejewska,
p. Karina Polowczyk

16.03.2017 r. (czwartek) – Konkurs Matematyczny KANGUR

Godz. 9.00

Opiekun : p. Maria Bladowska,
p. Urszula Mróz

7.04.2017 r. ( piątek ) – II Międzyszkolny Konkurs Informatyczny dla
Uczniów Szkół Podstawowych kl. VI

Godz. 9.00
miejsce konkursu : Szkoła Podstawowa nr 19
os. Oświecenia 1 w Poznaniu

Udział bierze 2 uczniów wybranych w wyniku eliminacji szkolnych

Opiekun: p. Paweł Peliński

 

O EWENTUALNYCH ZMIANACH POWIADOMIMY NAUCZYCIELI, RODZICÓW I UCZNIÓW NIEZWŁOCZNIE.

 

Poznań, 08.11.2016 r. Katarzyna Spychała

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top