skip to Main Content
Menu
Nabór Do Najbardziej ,,Szeligowskiej” Orkiestry świata!

Nabór do najbardziej ,,Szeligowskiej” orkiestry świata!

25 listopada planowany jest koncert wspomnień z Gołuchowa, który odbyłby się w szkolnych murach. Jednak, czy to marzenie się ziści, zależy to od młodych ,,weteranów Gołuchowa”. Prosimy zapoznać się z listem, który do Rodziców skierowało Towarzystwo im. T. Szeligowskiego…

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy zorganizować koncert pt. „Wspomnień czar – Gołuchów 2016„. Jesteśmy przekonani, że warto podjąć się tego wyzwania – będzie okazja ponownie usłyszeć i zobaczyć nasze dzieci na scenie, tym razem w szkole przy ul. Bydgoskiej. Będzie to również okazja do tego, aby ponownie się spotkać, porozmawiać, a może też powspominać, co się działo w Gołuchowie.

Aby koncert odbył się, potrzebni są nasi mali muzycy – wszyscy, którzy byli na warsztatach. Zależy nam na tym, aby dzieci pojawiły się w pełnym składzie ze swoimi instrumentami, uśmiechem i chęcią zagrania utworów, których uczyły się w Gołuchowie. W związku z tym prosimy o zgłoszenie dziecka poprzez wypełnienie formularza, który znajdziecie Państwo na stronie https://goo.gl/forms/txOgEUBdFhpbOj5x2. Pragniemy się zorientować kto będzie, abyśmy mogli zaplanować próby. Zgłoszenia prosimy przesyłać do 28 października.

Koncert planujemy na 25 listopada na godz. 18:00. Data ta jest zależna oczywiście od liczby dzieci i możliwości przeprowadzenia prób. Ich terminy podamy z chwilą, w której będziemy wiedzieli, ile dzieci weźmie udział w koncercie.

Liczymy, że spotkamy się w pełnym składzie.

Pozdrawiam serdecznie

Piotr Jaszczak
Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top