skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
Nowy Samorząd Uczniowski Już Wybrany…

Nowy Samorząd Uczniowski już wybrany…

Jak co roku, czerwiec jest miesiącem kampanii wyborczej oraz wyborów do nowego Samorządu Uczniowskiego, który będzie reprezentował uczniów już po wakacjach. Kampania, podczas której kandydaci poszczególnych klas  przedstawiali siebie oraz plany działania, po objęciu funkcji w nowym Samorządzie trwała  2 tygodnie. Zakończyła się wyborami przeprowadzonymi w klasach 14 czerwca. W kolejnych dniach głosy zostały podliczone. Uroczyste ogłoszenie wyników  nastąpiło w środę. 

Na początku  głos zabrał  pan Dyrektor…podziękował odchodzącemu Samorządowi  i przypomniał jak ważny jest to organ szkoły, reprezentujący wszystkich uczniów. Po tym wstępie Lena Sabiniewicz, czyli obecna przewodnicząca, ogłosiła wyniki wyborów. W pięknych słowach podziękowała koleżankom z obecnego Samorządu za współpracę i pełne zaangażowania działanie w tym niełatwym roku pandemii.  Życzyła także nowo wybranym członkom SU  powodzenia w przeprowadzaniu  różnych działań i  tego, żeby nie tracili entuzjazmu w realizowaniu swoich planów I pomysłów. 

A oto skład nowego Samorządu Uczniowskiego:

Przewodnicząca: Weronika Kucharska

Z-ca przewodniczącej: Martyna Kruk 

Skarbnik: Julia Ossowska

Sekretarz: Łucja Styszyńska

Rzecznik Samorządu: Bartłomiej Sadliński

Koordynator działań charytatywnych: Lidia Kruczyńska

Sekcja plastyczna: Zosia Tabaczka, Amelia Kurzawska, Michalina Frąckowiak, Adam Mielcarek, Lena Wlazełko

Życzymy nowemu Samorządowi wielu udanych akcji, niespożytej energii i entuzjazmu  w podejmowaniu działań, a także dobrej zabawy i satysfakcji  z pracy na rzecz całej społeczności szkolnej. 

POWODZENIA!!!

Monika Bajon-Idźkowska

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top