skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
ŻEGNAJCIE ÓSMOKLASIŚCI…

ŻEGNAJCIE ÓSMOKLASIŚCI…

A MOŻE RACZEJ DO ZOBACZENIA…

Pożegnania nie są łatwe, towarzyszy im bowiem smutek, bo przecież coś się kończy. Na szczęście wiemy ,że w tym samym momencie  rozpoczyna się kolejny etap szkolnego  życia. Lena  Sabiniewicz, jako zastępca przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego i  jednocześnie uczennica klasy siódmej, napisała do Was Drodzy Absolwenci ten list: 

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI

Wiemy, że kiedy zaczynaliście tą szkołę nie mieliście pojęcia, że Wasza edukacja tutaj będzie trwała aż osiem lat zamiast sześciu. Szkoła nie jest najłatwiejszym okresem, stawia wyzwania, ale mamy nadzieję, że te osiem lat tylko pomogło Wam w rozwoju osobistym i znaleźliście czas na odkrycie swoich pasji, czegoś, co sprawia, że jesteście szczęśliwi. Smutno jest nam patrzeć, że ktoś odchodzi z naszej szkoły po tak długim czasie spędzonym wspólnie, jakby nie patrząc, to pod jednym dachem. Na pewno będziemy Was ciepło wspominać ze wspólnych wycieczek czy różnych akcji na szkolnym korytarzu. Na szczęście rok temu na wycieczkę mogliśmy pojechać w świecie realnym, teraz niestety możemy pozwolić sobie tylko na “wycieczkę” po naszych domach przez Zoom czy inne portale. Teraz piszecie egzaminy, więc wszyscy trzymamy za Was kciuki! Mamy nadzieję, że stresu nie dokładają Wam maski itd.; lecz jeśli tak, możecie spróbować poczuć się jak w scenerii “Domu z Papieru”. Wierzymy, że wszystko pójdzie po Waszej myśli Drodzy ósmoklasiści! 

 

 

 

 

 

A sekcja plastyczna Samorządu Uczniowskiego czyli  Amelia  i Pola z klasy szóstej ,wykonały plakat z życzeniami.

 

>PLAKAT POŻEGNALNY OD AMELII I POLI<< 

 

 

Na  koniec niespodzianka. W  imieniu klasy siódmej pożegnają się z Wami, Drodzy Ósmoklasiści ,Hania i Regina, które  na tle pięknych  roślin i kwiatów poruszanych letnim wiatrem , mają Wam do powiedzenia parę Ważnych słów na pożegnanie. https://drive.google.com/file/d/12kbdV8EfH_q4TykWng_P2blmyjvly2_K/view

 

Film umieszczony na dysku Google. Można go stamtąd pobrać lub obejrzeć na
stronie. Warto tylko wybrać zębatką wyższą jakość (1080p HD).

 

Monika Bajon-Idźkowska/Katarzyna Korpik/Samorząd Uczniowski

 

 

 

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top