skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU

 

W piątek, 2 października , obchodziliśmy w naszej szkole  Światowy Dzień Uśmiechu.

 

Przygotowywaliśmy się do niego wykonując emotikony ,które wszyscy uczniowie przypięli ,właśnie w piątek, do mundurków lub do zrobionych przez siebie opasek. Nie tylko uczniowie nosili tego dnia żółte, roześmiane buźki. Dyrekcja Szkoły  i Nauczyciele  otrzymali wykonane przez uczniów emotikony  i dołączyli do świętowania tego bardzo miłego dnia. 

W piątek  dzieliliśmy się nie tylko uśmiechem, ale też ciepłem i życzliwością. Wszyscy wiemy , że  uśmiech i radość,  nie tylko poprawiają  nastrój, ale również obniżają  poziom stresu, wzmacniają relacje międzyludzkie i  zwiększają  odporność…a ta jest nam wszystkim bardzo potrzebna. Klasa trzecia pod czułym okiem wychowawcy zrobiła też  wesołą gazetkę, którą możecie zobaczyć na zdjęciu.

Wiemy, że dobry nastrój to coś nie do przecenienia, dlatego nie zamierzamy poprzestać na jednej akcji. Samorząd Uczniowski planuje ‘rozkręcić akcję’ pt. ’ROK POZYTYWNEGO MYŚLENIA I DOBREGO HUMORU’. Już  7 października przypada Dzień Dobrego Humoru, który zamierzamy uczcić w kolejny piątek…Mamy nadzieję, że wszyscy się przyłączą!

Monika Bajon-Idźkowska/Samorząd Uczniowski

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top