skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
Świętowaliśmy Mikołajki..

Świętowaliśmy Mikołajki..

 

może nie tak jak planowaliśmy, ale zarówno w szkole, jak i na lekcjach online. To nasza szkolna tradycja , w którą wpisują się  kolejne klasy, ubierając się tego dnia w świąteczne stroje.

Budynek na Bydgoskiej wypełnił się więc czerwienią czapek i strojów Mikołaja, białymi brodami Gwiazdorów, zielenią choinki na czapkach, brązowymi rogami reniferów, a przede wszystkich uśmiechniętymi twarzami uczniów, zarówno tych, którzy byli tego dnia w szkole, jak  i tych, zmuszonych sytuacją do pozostania w domu. A teraz chwila wspomnień …bo jeszcze nie tak dawno, właśnie 6 grudnia odbywały się konkursy na mikołajkowe stroje. W auli szkoły jury wybierało najbardziej kreatywne przebrania. Pamiętam uczennicę, która opakowana w karton i kokardę  była wspaniałym…prezentem. Tego dnia śpiewaliśmy też piosenki związane ze świętami, byliśmy naprawdę razem! Mam nadzieję, że ten czas wspólnej zabawy szybko powróci.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego składam całej społeczności szkolnej życzenia spokojnego i radosnego czasu oraz wielu zaskakujących prezentów pod choinką.

Samorząd Uczniowski/Monika Bajon-Idźkowska

 

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top