skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
WALENTYNKI Nie Tylko Dla Zakochanych…

WALENTYNKI nie tylko dla zakochanych…

Piątek 14 lutego był naprawdę miłym dniem. Kilka dni przed tą datą na tablicy Samorządu Uczniowskiego pojawił się walentynkowy plakat oraz baaardzo różowe pudełko na życzenia . Wiemy, że na świecie najwięcej takich życzeń otrzymują nauczyciele. Nie sprawdziliśmy czy tak było w naszej szkole, ale i tak Samorząd miał pełne ręce roboty, dostarczając mnóstwo różowych i czerwonych kopert do nauczycieli , koleżanek i kolegów. Bo w Walentynki nie tylko chodzi o miłość i jej symbole, kwiaty , czekoladki , wierszyki i serduszka. Chodzi także o przyjaźń, sympatię i wdzięczność wobec innych , za to , że są blisko i możemy dzielić z nimi nasze szkolne życie. A czasem zajęci lekcjami i graniem nie mamy okazji , by powiedzieć im LUBIĘ CIĘ… dlatego czerwone stroje na Dzień Świętego Walentego i kartki przesłane innym były naprawdę miłe.

Monika Bajon-Idźkowska/Samorząd Uczniowski

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top