skip to Main Content
Menu

Wizyta Księdza Biskupa Zdzisława Fortuniaka w naszej szkole

W poniedziałek, 09.02.2015 r. do naszej szkoły przybył niecodzienny gość. Odwiedził nas z duszpasterską wizytą, Biskup pomocniczy naszej Archidiecezji Ks. Zdzisław Fortuniak. Od wczesnego rana, wyczuwało się odświętny nastrój i oczekiwano Jego Ekscelencji. W towarzystwie zaprzyjaźnionego z naszą społecznością Księdza proboszcza Ireneusza Szwarca, Ksiądz Biskup wysłuchał specjalnie na tę okoliczność przygotowanego koncertu. Zespół smyczkowy pod kierunkiem p. Bogumiły Szeligowskiej-Wojteckiej oraz zespół instrumentalno-wokalny pod kierunkiem p. Katarzyny Korpik swoim wykonaniem utworów muzycznych i poetyckich o tematyce religijnej urzekł naszego Gościa. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie naszej szkoły, wraz ze swoimi nauczycielami, Dyrekcją oraz Przewodniczącym Rady Rodziców. Na zakończenie spotkania wszyscy obecni otrzymali pasterskie błogosławieństwo i podbudowani duchowo słowami Księdza Biskupa w radosnych nastrojach powrócili do swoich obowiązków.

Paulina Barłóg-Bloch

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top