skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
Wysokie Miejsce Naszego Ucznia W  Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym

Wysokie miejsce naszego ucznia w Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym

Janek Hańczewski z klasy 3 uczeń dra Michała Gajdy, zdobył w swojej kategorii wiekowej 4 miejsce w Jubileuszowym 70 Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym – 70 CMA CONFÉDÉRATION MONDIALE DE LʼACCORDÉON.

Janek został bardzo wysoko oceniony w swojej kategorii wiekowej przez grono międzynarodowych jurorów uzyskując 23,35 punktów. Tym samym Janek znalazł się w gronie najlepszych młodych akordeonistów z całego świata. 

Poniżej link, pod którym możemy zobaczyć występ Janka:

http://cma-accordions.com/pages/results_IOT1C.html

Jankowi oraz jego nauczycielowi Panu Michałowi Gajdzie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top