skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
Życzenia Na Wakacje!

Życzenia na wakacje!

 

SAMORZĄD ŻEGNA UCZNIÓW PRZED WAKACJAMI…

Dobiega końca kolejny rok szkolny…zupełnie inny niż wszystkie poprzednie. Pierwszy semestr nie  zapowiadał  niczego nietypowego, dlatego jak zwykle snuliśmy plany na cały rok i  z energią przystąpiliśmy do zaplanowanych działań .Najważniejszym było to, że miał to być rok pod hasłem  ‘ZIELENI I ZAKRĘCENI’  i dlatego większość akcji i imprez miała właśnie charakter ekologiczny. Pisaliśmy o tym wcześniej. Plan działania  udawało się zrealizować do momentu ogłoszenia pandemii, tuż przed DNIEM WIOSNY, na który uczniowie zawsze czekają z niecierpliwością. Niestety nie mogliśmy spotkać się w auli i wspólnie świętować.  Udało się nam ,jednak, zorganizować festiwal piosenki obcojęzycznej online, a  także  zachęcić uczniów do podzielenia się wrażeniami z pierwszych tygodni zdalnego nauczania oraz nowymi pasjami, które ujawniły się w czasie przymusowego zamknięcia w domach. Dziś żegna się  z Wami też przewodnicząca szkoły, dla której ten rok był już ostatnim w  murach naszej szkoły. Oto, co napisała: 

Drodzy Uczniowie…Koleżanki i Koledzy,

Bardzo dziękuję Wam za odpowiedni wybór przewodniczącej.😀 .Dzięki temu mogłam Was lepiej poznać i z Wami współpracować oraz dowiedzieć  się jak funkcjonuje to stanowisko.

Mam nadzieję, że dotychczasowe działania samorządu  zyskały Waszą aprobatę. Chciałbym bardzo podziękować całemu samorządowi, który ze mną współpracował oraz Pani Bajon, która trzymała nad nami pieczę.

Był to cudowny rok szkolny. Ubolewam, że sytuacja pandemiczna spowodowała, iż nie mogę pożegnać wszystkich osobiście, jednakże zawsze będę dobrze wspominać ten czas, który spędziliśmy razem.

Maja Nawrot

 

 A Gabrysia z klasy szóstej(teraz już siódmej)przygotowała  życzenia i plakat, który możecie zobaczyć na zdjęciu.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem składają WSZYSTKIM uczestnikom  szkolnego życia…życzenia pięknych, udanych i pełnych wrażeń wakacji. 

  

 

 

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top