skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej znany także jako Dzień Nauczyciela. Z tej okazji nasi pedagodzy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście oraz uczniowie spotkali się w auli szkoły, aby wspólnie świętować ten ważny dzień. Koncert prowadziły przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego. W pierwszej części uroczystości mieliśmy okazję wysłuchać utworów klasycznych wykonanych przez nasze koleżanki i kolegów. Występy te były przeplatane wierszami dla nauczycieli oraz cytatami na temat wagi tego zawodu, autorstwa wielkich poetów i myślicieli.

Druga część koncertu składała się z lżejszego repertuaru. Wysłuchaliśmy w niej wesołych i dowcipnych piosenek przygotowanych przez uczniów w czasie letnich warsztatów muzycznych w Żurawińcu. A potem były zagadki …uczniowie czytali przygotowane przez siebie charakterystyki nauczycieli , a publiczność zgadywała o kim była mowa. To nie było trudne. Na zakończenie przewodnicząca szkoły i jej zastępczyni wręczyły na ręce Dyrekcji bukiet kwiatów dla wszystkich nauczycieli oraz dużą laurkę z życzeniami, wykonaną przez sekcję plastyczną.

Tak niewiele jest okazji, by wspólnie podziękować nauczycielom za ich pełną poświęcenia pracę, opiekę nad nami, wsparcie i wyrozumiałość i pewnie dlatego widać było, że uczniowie przygotowali koncert i życzenia wkładając w nie całe serce.

Samorząd Uczniowski POSM2

Opiekun Monika Bajon-Idźkowska

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top