skip to Main Content
Menu
Piknik Rodzinny: Zabawa, Popisy, Smakołyki

Piknik Rodzinny: zabawa, popisy, smakołyki

Za nami III. Piknik Rodzinny, na którym wspólnie bawiliśmy się my: nauczyciele, rodzice i uczniowie Szeligowskiego…Nie zabrakło niezawodnych absolwentów, którzy pamiętają o swojej podstawówce (chyba nie było im tu źle:).

Zabrzmiała muzyka wokalna i instrumentalna, zawarczały kotły, zadźwięczał klawesyn. Młodzi artyści zaprezentowali motywy filmowe, m. in. z ,,Indiany Jonesa” Johna Williamsa i z serii o agencie 007 Johna Barry’ego. Zespół trębaczy przeniósł nas m. in. w muzyczny świat ,,Skrzypka na dachu”. Daliśmy się porwać do belgijki, obejrzeliśmy plenerowe przedstawienie (o św. Jerzym i smoku- śródeckim, bo przecież nasza szkoła jest Śródce:).  Z podziwem oglądaliśmy występy najmłodszych. Wrażenie robiły także wymyślne stroje uczniów, stosowne do koloru wylosowanego przez daną klasę (dlatego nic dziwnego, że drugoklasiści tańczyli ,,kaczuszki”- żółte stroje idealne).

To wszystko przy pysznym jedzeniu i napojach.

Na czele ekip przygotowawczych stała pani Renata Szatkowska. Wielkie dzięki i wielkie uznanie!!!

Szkoda, że przy tak miłych chwilach czas tak szybko mija… Do zobaczenia za rok!

piknik2 piknik3piknik4 piknik5 piknik6 piknik7 piknik9 piknik10 piknik11 piknik12 piknik13 piknik14 piknik15 piknik16 piknik17 piknik18 piknik19

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top