skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
Samorząd Uczniowski Przystąpił Do Działania

Samorząd Uczniowski przystąpił do działania

 

Już w zeszłym roku szkolnym, po emocjonującej kampanii wyborczej, poznaliśmy członków tegorocznego Samorządu Uczniowskiego. W tym  składzie spotykać się będziemy się co czwartek.
Do tej pory na dwóch zebraniach omówiliśmy  sprawy bieżące dotyczące społeczności szkolnej oraz pomysły  na cały  rok 20019/2020.

Plan działania jest gotowy, ale i tak  zapraszamy wszystkich uczniów szkoły do przedstawiania swoich pomysłów na otwartym zebraniu S.U., w każdy ostatni czwartek miesiąca.  Wiele z naszych akcji ma charakter regularny i wpisało się na stałe w program działania S.U. Należą do niego akcje o charakterze charytatywnym, dyskoteki , Dzień Wiosny oraz Festiwal Piosenki Obcojęzycznej. A CO NOWEGO WYDARZY SIĘ W TYM ROKU? Samorząd proponuje wszystkim uczniom całoroczną akcję ZIELENI i ZAKRĘCENI. Jak się łatwo domyślić chodzi tu o rozwijanie  świadomości ekologicznej oraz nasze szkolne działania na rzecz ochrony naszej  planety Pierwszym etapem będzie  zakupienie przez szkołę pojemników do segregacji  śmieci w klasach, potem spotkania z fachowcami od ochrony środowiska, konkursy oraz wyzwania ekologiczne. Poszczególne etapy tej akcji będą ogłaszane na apelu lub tablicy Samorządu.Wszystkich uczniów zapraszamy do współpracy i życzymy pełnego wyzwań, ciekawego i fajnego roku szkolnego !

Samorząd Uczniowski/Monika Bajon-Idźkowska

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top