skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
Słowicze Kolędowanie

Słowicze Kolędowanie

Jak co roku i tym razem Chór Chłopięco-Męski im. St. Stuligrosza – ,,Poznańskie Słowiki” zaprosił swoją publiczność do Auli UAM na swój koncert z cyklu ,,Słowicze kolędowanie”.

Zespół co roku przygotowuje niespodziankę, zapraszając różnych artystów do wspólnego kolędowania.
2
I w tym roku chór nie zapomniał o swoich wiernych słuchaczach. Mogliśmy usłyszeć we wspólnym kolędowaniu Kapelę Zamku Rydzyńskiego, której założycielem i kierownikiem artystycznym jest znakomity trębacz – Mieczysław Leśniczak.
3
Ale to nie wszystko. Niespodzianką był tez udział w tym koncercie naszych uczniów – siedmiu dżentelmenów: z klasy III A Maksymiliana Kierstana, Piotra Guzowskiego, Wojciecha Szymańskiego, z klasy IV Dominika Wojtkowiaka i z klasy V Adama Wojtkowiaka, Adriana Sanigórskiego i Bartosza Perdziaka.
4a
Chłopcy dołączyli do śpiewaków w drugiej części. Może pójdą w ślady tych naszych uczniów, którzy już na stałe są w szeregach „Poznańskich Słowików”. Są to: Jakub Kiziak, Jan Rachwalski i Michał Pokrzywa.
zdjęcie 5
Michał Pokrzywa miał również okazję wesprzeć występ chóru swoimi umiejętnościami zdobytymi w ,,Szeligowskim” czyli swoją grą na klarnecie.
zdjęcie 6
Jak widać po minie kierownika chóru pana Macieja Wielocha możemy mieć nadzieję na dalszą współpracę przy większych projektach muzycznych.
zdjęcie 8
Z niecierpliwością czekamy na nowe wyzwania dla naszych chłopaków, a im samym bardzo gratulujemy.
Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top