skip to Main Content
Menu
618774526, 532458491 [email protected]
XXIV Słupeckie Spotkania Muzyczne

XXIV Słupeckie Spotkania Muzyczne

Relacja ze Święta Muzyki
 
Uczucia wielkiej radości i zadowolenia towarzyszyły akordeonistom naszej szkoły na zakończenie XXIV Słupeckich Spotkań Muzycznych.
Wszyscy nasi uczniowie dostali nagrody: wyróżnienia – Martyna Wiśna (grupa III), Mateusz Koliński (grupa II);
dyplomy laureata – Jan Hańczewski (grupa I), Jakub Zwierzchowski (grupa I), Adrian Zigmund (grupa II). A najlepszym nauczycielem XXIV Słupeckich Spotkań Muzycznych został Cezary Witlewski.
Impreza się odbyła w dniach 22-23 listopada w Zespole Szkół Muzycznych w Słupcy. W Spotkaniach uczestniczyło 58 solistów i 3 zespoły w kategorii akordeonu, w kategorii gitary- 44 solistów i 4 zespoły.
Wieczorem pierwszego dnia konkursowego uczestnicy wysłuchali przepiękny koncert w wykonaniu Janusza Strobla i Andrzeja Jagodzińskiego.
W trakcie już ogólnopolskiej imprezy młodzi akordeoniści chętnie brali udział w przesłuchaniach kolegów, wspierali się wzajemnie, mieli okazję do nawiązania nowych przyjaźni.
Wyjeżdżając ze Spotkań, wszyscy uczestnicy mają nadzieję się spotkać za rok w tym samym miejscu, a organizatorzy już zaczynają planować jubileuszowe XXV Słupeckie Spotkania Muzyczne.
 
 
 
 
 
 

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top