skip to Main Content
Menu
…………………………….
Impreza
…………………………….
Sposób realizacji
 
…………………………….
Osoby odpowiedzialne za realizację
…………………………….
Osoby, organizacje, współdziałające
…………………………….
Terminy realizacji
         
…………………………………………………
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego   
…………………………….
Koncert inauguracyjny
…………………………….
Katarzyna  Korpik
…………………………….
Dyrekcja
Wychowawcy klas
Nauczyciele instrumentaliści 
…………………………….
02.09.2019
godz. 9.00
…………………………………………………
Msza święta   
……………………………. …………………………….
Barbara Skoczylas
Hubert Pilarczyk Bogumiła Szeligowska-Wojtecka 
…………………………….
Wychowawcy klas
…………………………….
03.09.2019
godz. 9.15
…………………………………………………
Przyrzeczenie uczniów klasy I 
…………………………….
Przedstawienie
…………………………….
Danuta Wesołowska
Katarzyna Korpik 
Agnieszka Runowska-Przystańska
…………………………….
Samorząd Uczniowski
…………………………….
01.10.2019
godz. 9.00
…………………………………………………
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
……………………………. …………………………….
30.09.2019
godz. 18.00
…………………………………………………
Dzień Komisji Edukacji Narodowej 
…………………………….
Uroczysty poranek
…………………………….
Monika Bajon-Idźkowska
Katarzyna Kierończyk
…………………………….
Samorząd Uczniowski
…………………………….
14.10.2019
…………………………………………………
Międzynarodowy Dzień Języków Obcych 
……………………………. …………………………….
Agnieszka Wrembel
Monika Bajon-Idźkowska
…………………………….
Samorząd Uczniowski
…………………………….
26.10.2019
…………………………………………………
Koncerty dla przedszkoli
„W kole i zespole”
…………………………….
Koncert
…………………………….
Bogumiła Szeligowska- Wojtecka
…………………………….
Katarzyna Korpik
Anna Strojna
…………………………….
23-24.10.2019
godz. 9.45
godz. 11.15
…………………………………………………
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
……………………………. …………………………….
28.10.2019
godz. 18.00
…………………………………………………
Święto Niepodległości 
…………………………….
Akademia
…………………………….
Marcin Czaja
…………………………….
Koło Historyczne
…………………………….
08.11.2019
godz. 10.55
…………………………………………………
Jesienny kurs wiolonczelowy
Pro Cello
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
…………………………….
Fundacja artystyczna
Pro Cello
…………………………….
8-11.11.2019
…………………………………………………
Popis klasy II 
……………………………. …………………………….
Malwina Chuda-Granat
…………………………….
Agnieszka Runowska-Przystanska
…………………………….
06.11.2019
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy III 
……………………………. …………………………….
Ewa Andrzejewska
…………………………….
Katarzyna Sikorska-Wrembel
…………………………….
07.11.2019
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy IV 
……………………………. …………………………….
Jerzy Wojciechowski
…………………………….
Karina Jakubowska
…………………………….
08.11.2019
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy Va 
……………………………. …………………………….
Katarzyna Kierończyk
…………………………….
Marcin Piekut
…………………………….
12.11.2019
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy Vb 
……………………………. …………………………….
Marcin Czaja
…………………………….
Wiesław Remlein
…………………………….
14.11.2019
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy VI 
……………………………. …………………………….
Anna Strojna
…………………………….
Klaudyna Woszczyk
…………………………….
15.11.2019
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy VII 
……………………………. …………………………….
Beata Chrościńska
…………………………….
Alina Stawicka
…………………………….
18.11.2019
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy VIII 
……………………………. …………………………….
Przemysław Kuca
…………………………….
Anna Zielińska
…………………………….
19.11.2019
godz. 17.00
…………………………………………………
Andrzejki    
…………………………….
Zabawa dla uczniów
klas I-III
Dyskoteka dla uczniów klas IV-VIII 
…………………………….
Ewa Andrzejewska
Monika Bajon-Idźkowska
Wychowawcy klas IV-VIII
…………………………….
Wychowawcy klas
Samorząd Uczniowski
…………………………….
21-27.11.2019
…………………………………………………
Koncerty Śródeckie
…………………………….
Koncerty w kościele
p/w św. Małgorzaty.
…………………………….
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka
……………………………. …………………………….
20.11.2019
godz. 18.30
…………………………………………………
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
……………………………. …………………………….
25.11.2019
godz. 18.00
…………………………………………………
XI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
im. Tadeusza Szeligowskiego 
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
……………………………. …………………………….
29-30.11.2019
…………………………………………………
Kiermasz Szkolny   
……………………………. …………………………….
Wychowawcy klas
…………………………….
Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców 
…………………………….
05.12.2019
…………………………………………………
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
…………………………….
Koncert Kolędowy
…………………………….
Katarzyna Korpik
Karina Polowczyk
…………………………….
Uczniowie i nauczyciele
…………………………….
19.12.2019
…………………………………………………
Wigilie klasowe 
……………………………. …………………………….
Wychowawcy klas
……………………………. …………………………….
20.12.2019
…………………………………………………
Karnawał      
…………………………….
Zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III
Dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VII 
…………………………….
Danuta Wesołowska
Malwina Chuda-Granat
Ewa Andrzejewska
Monika Bajon-Idźkowska
…………………………….
Wychowawcy klas
Samorząd Uczniowski
…………………………….
??.01.2020
…………………………………………………
Kolędy dla przedszkoli 
…………………………….
Koncerty
…………………………….
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka
Katarzyna Korpik 
……………………………. …………………………….
??.01.2020
…………………………………………………
Rocznica śmierci Patrona Szkoły
Koncert kolęd   
…………………………….
Msza święta i koncert
…………………………….
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka 
…………………………….
Katarzyna Korpik
…………………………….
12.01.2020
…………………………………………………
Koncert Karnawałowy 
……………………………. …………………………….
Jerzy Mackiewicz
Marcin Piekut
……………………………. …………………………….
??.01.2020
…………………………………………………
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego.
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
……………………………. …………………………….
20.01.2020
godz. 18.00
…………………………….
Impreza
…………………………….
Sposób realizacji
 
…………………………….
Osoby odpowiedzialne za realizację
…………………………….
Osoby, organizacje, współdziałające
…………………………….
Terminy realizacji
…………………………………………………
Festiwal „W barokowym stylu”
……………………………. …………………………….
Artur Nagrodzki
…………………………….
Impresariat
Jan Romanowski
…………………………….
21-23.02.2020
…………………………………………………
…………………………………………………
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
……………………………. …………………………….
24.02.2020
godz. 18.00
…………………………………………………
Pierwszy Dzień Wiosny   
……………………………. …………………………….
Monika Bajon-Idźkowska
Beata Chrościńska 
…………………………….
Wychowawcy klas
Samorząd Uczniowski
…………………………….
20.03.2020
…………………………………………………
Rekolekcje wielkopostne 
……………………………. …………………………….
Barbara Skoczylas
Hubert Pilarczyk
…………………………….
Wychowawcy klas
…………………………….
??.03.2020
…………………………………………………
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
……………………………. …………………………….
30.03.2020
godz. 18.00
…………………………………………………

Dzień otwarty w szkole

……………………………. …………………………….
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka
Katarzyna Korpik 
…………………………….
Wychowawcy klas
Samorząd Uczniowski
…………………………….
04.04.2020
godz. 11.00 – 14.00
…………………………………………………
Popis klasy I 
……………………………. …………………………….
Danuta Wesołowska
……………………………. …………………………….
06.04.2020
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy II 
……………………………. …………………………….
Malwina Chuda-Granat
……………………………. …………………………….
07.04.2020
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy III 
……………………………. …………………………….
Ewa Andrzejewska
……………………………. …………………………….
17.04.2020
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy IV 
……………………………. …………………………….
Jerzy Wojciechowski
……………………………. …………………………….
20.04.2020
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy Va 
……………………………. …………………………….
Katarzyna Kierończyk
……………………………. …………………………….
24.04.2020
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy Vb 
……………………………. …………………………….
Marcin Czaja
……………………………. …………………………….
28.04.2020
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy VI 
……………………………. …………………………….
Anna Strojna
……………………………. …………………………….
29.04.2020
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy VII 
……………………………. …………………………….
Beata Chrościńska
……………………………. …………………………….
07.05.2020
godz. 17.00
…………………………………………………
Popis klasy VIII 
……………………………. …………………………….
Przemysław Kuca
……………………………. …………………………….
08.05.2020
godz. 17.00
…………………………………………………
Koncerty dla przedszkoli 
…………………………….
Koncert „Poznajemy instrumenty”.
…………………………….
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka
…………………………….
Katarzyna Korpik
…………………………….
??.04.2020
…………………………………………………
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
……………………………. …………………………….
27.04.2020
godz. 18.00
…………………………………………………
Konkurs Recytatorski
…………………………….
Prezentacje uczniów
…………………………….
Katarzyna Kierończyk
Ewa Andrzejewska
……………………………. ……………………………
24.04.2020
godz. 9.00.
…………………………………………………
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja 
…………………………….
Akademia
…………………………….
Marcin Czaja
…………………………….
Koło Historyczne 
…………………………….
??.04.2020
…………………………………………………
Koncerty Śródeckie  
…………………………….
Koncert w kościele p/w św. Małgorzaty
…………………………….
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka 
……………………………. …………………………….
??.05.2020
…………………………………………………
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
……………………………. …………………………….
25.05.2020
godz. 18.00
…………………………………………………
Dzień Dziecka 
……………………………. …………………………….
Wychowawcy klas
……………………………. …………………………….
01.06.2020
…………………………………………………
Festyn szkolny
……………………………. …………………………….
Malwina Chuda-Granat
Anna Strojna 
…………………………….
Wychowawcy klas
Rada Rodziców
…………………………….
06.06.2020
…………………………………………………
Igrzyska Szkół Artystycznych 
…………………………….
Dzień Sportu-zawody
…………………………….
Beata Chrościńska
……………………………. …………………………….
??.06.2020
…………………………………………………
Koncert rodzinny  
……………………………. …………………………….
Jerzy Mackiewicz
Marcin Piekut 
……………………………. …………………………….
??.06.2020
…………………………………………………
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
……………………………. …………………………….
Jacek Fokt
……………………………. …………………………….
15.06.2020
godz. 18.00
…………………………………………………
Uroczyste zakończenie roku szkolnego    
…………………………….
Koncert
…………………………….
Karina Polowczyk
Jacek Fokt 
…………………………….
Wychowawcy klas
Nauczyciele instrumentaliści
Samorząd Uczniowski
…………………………….
26.06.2020kl. I-IV
godz. 8.30kl. V-VIII
godz. 10.00

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top