skip to Main Content
Menu

Terminarz imprez 2018/2019

Impreza

Sposób realizacji Osoby odpowiedzialne za realizację Osoby, organizacje, instytucje współdziałające Terminy realizacji
         
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego Koncert inauguracyjny Katarzyna  Korpik Dyrekcja

Wychowawcy klas

Nauczyciele instrumentaliści

.

03.09.2018

godz. 9.00

Msza święta Udział we mszy świętej inaugurującej nowy rok szkolny Paulina Barłóg-Bloch

Bogumiła Szeligowska-Wojtecka

.

Wychowawcy klas 04.09.2018
Przyrzeczenie uczniów klasy I Przedstawienie Malwina Chuda-Granat

Katarzyna Korpik

.

Samorząd Uczniowski 01.10.2018
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
  Jacek Fokt   24.09.2018
Dzień Komisji Edukacji Narodowej

.

Uroczysty poranek Monika Bajon-Idźkowska

Katarzyna Kierończyk

Samorząd Uczniowski ??.10.2018
Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

.

  Agnieszka Wrembel

Monika Bajon-Idzikowska

Samorząd Uczniowski ??.10.2018
Koncerty dla przedszkoli „W kole i zespole”

.

Koncert Bogumiła Szeligowska- Wojtecka Katarzyna Korpik

Anna Strojna

??.10.2018
Warsztaty metodyczne dr. Jan Romanowski     Artur Nagrodzki 22.10.2018
Warsztaty saksofonowe prof. Bernard Steuer     Violetta Spychaj 26.10.2018
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
  Jacek Fokt   29.10.2018
Święto Niepodległości

.

Akademia Marcin Czaja Koło Historyczne ??.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy VIII       05.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy VII       06.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy VI       07.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy V       08.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy IVa       09.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy VIb       12.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy III       14.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy II

.

      15.11.2018 godz. 17.00
Warsztaty pianistyczne prof. Andrzej Tatarski     Alina Stawicka 14.11.2018
Andrzejki Zabawa dla uczniów
klas I-IIIDyskoteka dla uczniów
klas IV-VIII.
Malwina Chuda-Granat

Monika Bajon-Idźkowska

Wychowawcy klas

Samorząd Uczniowski

??.11.2018
Koncerty Śródeckie Koncerty w kościele
p/w św. Małgorzaty.
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka   ??.11.2018
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
  Jacek Fokt   ??.11.2018
XIV Młodzieżowy Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Kazimierza Wiłkomirskiego

.

  Jacek Fokt   5-9.12.2018.
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
Koncert Kolędowy Katarzyna Korpik

Katarzyna Kierończyk

Karina Polowczyk

Uczniowie i nauczyciele ??.12.2018
Kiermasz Szkolny   Wychowawcy klas Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

.

??.12.2018
Wigilie klasowe

.

  Wychowawcy klas   ??.12.2018
Koncert kolęd

Rocznica śmierci Patrona Szkoły

Msza święta
i koncert w kościele
p/w św. Wojciecha
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka

Katarzyna Korpik

.

Paulina Barłóg-Bloch 10.01.2019

godz. 18.30

Karnawał Zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III

Dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VIII

.

Danuta Wesołowska

Malwina Chuda-Granat

Monika Bajon-Idźkowska

Wychowawcy klas

Samorząd Uczniowski

??.01.2019
Kolędy dla przedszkoli Koncerty Bogumiła Szeligowska-Wojtecka

Katarzyna Korpik

.

  ??.01.2019
 

Koncert Karnawałowy

.

  Jerzy Mackiewicz   ??.01.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
  Jacek Fokt   ??.01.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
  Jacek Fokt   ??.02.2019
Festiwal Barokowy     Artur Nagordzi 01-03.03.2019
Pierwszy Dzień Wiosny   Monika Bajon-Idzikowska

Beata Chrościńska

.

Wychowawcy klas

Samorząd Uczniowski

??.03.2019
Rekolekcje wielkopostne

.

  Paulina Barłóg-Bloch Wychowawcy klas ??.03.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
  Jacek Fokt   ??.03.2019
Popis klasy VIII       02.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy I       03.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy II       04.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy III       05.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy IVa       08.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy IVb       09.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy V       10.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy VI       11.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy VII

.

      12.04.2019 godz. 17.00
Koncerty dla przedszkoli Koncert „Poznajemy instrumenty”

.

Bogumiła Szeligowska-Wojtecka Katarzyna Korpik ??.04.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
  Jacek Fokt   ??.04.2019
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

.

Akademia Marcin Czaja Koło Historyczne

 

??.04.2019
Koncerty Śródeckie Koncert w kościele
p/w św. Małgorzaty
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka

.

  ??.05.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
  Jacek Fokt   ??.05.2019
Dzień Dziecka

.

  Wychowawcy klas   ??.06.2019
Festyn szkolny   Ewa Andrzejewska

Paweł Peliński

.

Wychowawcy klas

Rada Rodziców

01.06.2019
Igrzyska Szkół Artystycznych

.

Dzień Sportu-zawody Beata Chrościńska   ??.06.2019
Koncert rodzinny   Jerzy Mackiewicz

Marcin Piekut

.

  ??.06.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
  Jacek Fokt   ??.06.2019
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Koncert   Wychowawcy klas

Nauczyciele instrumentaliści

Samorząd Uczniowski

21.06.2019

kl. I-III g. 8.30

kl. IV-VII g.9.30

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top