skip to Main Content
Menu

 

 

Impreza Sposób realizacji Osoby odpowiedzialne za realizację Osoby, organizacje, instytucje współdziałające Terminy realizacji
         
Rozpoczęcie roku szkolnego     Dyrekcja
Wychowawcy klas
Nauczyciele instrumentaliści
01.09.2020
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
Recital fortepianowy
Przemysław Witek
Jacek Fokt   28.09.2020
godz. 18.00
Przyrzeczenie uczniów klasy I Przedstawienie Ewa Andrzejewska
Katarzyna Korpik
Samorząd Uczniowski 06.10.2020
godz. 10.00
Dzień Komisji Edukacji Narodowej Uroczysty poranek Monika Bajon-Idzikowska
Katarzyna Kierończyk
Samorząd Uczniowski 14.10.2020
Międzynarodowy Dzień Języków Obcych   Agnieszka Wrembel
Monika Bajon-Idzikowska
Samorząd Uczniowski ??.10.2020
Koncerty dla przedszkoli
„W kole i zespole”
Koncert Bogumiła Szeligowska- Wojtecka Katarzyna Korpik

Anna Strojna

??.10.2020
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
Koncert
kwartetu puzonowego
TrombQuartet
Jacek Fokt   29.10.2020
godz. 18.00
Święto Niepodległości

 

Uroczystość Marcin Czaja Klub Historyczny 9.11.2020 godz. 8.55-9.40
Popis klasy II   Danuta Wesołowska
Cyprian Sekrecki
  09.11.2020 godz. 17.00
Popis klasy III   Malwina Chuda-Granat
Agnieszka Runowska-Przystańska
  10.11.2020 godz. 17.00
Popis klasy IV   Andrzej Łukaszkiewicz
Violetta Spychaj
  12.11.2020 godz. 17.00
Popis klasy V   Jerzy Wojciechowski
Artur Nagrodzki
  16.11.2020 godz. 17.00
Popis klasy VIa   Katarzyna Kierończyk
Marcin Piekut
  17.11.2020 godz. 17.00
Popis klasy VIb   Marcin Czaja
Wiesław Remlein
  18.11.2020 godz. 17.00
Popis klasy VII   Anna Strojna
Katarzyna Sikorska-Wrembel
  19.11.2020 godz. 17.00
Popis klasy VIII   Beata Chrościńska
Alina Stawicka
  20.11.2020 godz. 17.00
Andrzejki Zabawa dla uczniów klas I-III

Dyskoteka dla uczniów klas IV-VIII

Ewa Andrzejewska
Monika Bajon-Idzikowska
Wychowawcy klas IV-VIII
Wychowawcy klas
Samorząd Uczniowski
??.11.2020
Koncerty Śródeckie Koncerty w kościele p/w św. Małgorzaty Bogumiła Szeligowska-Wojtecka   ??.11.2020
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
  Jacek Fokt   30.11.2020
XV Młodzieżowy Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy
im. Kazimierza Wiłkomirskiego
  Jacek Fokt   02-06.12.2020
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
Koncert Kolędowy Katarzyna Korpik

Karina Polowczyk

Uczniowie i nauczyciele ??.12.2020
Kiermasz Skolny   Wychowawcy klas Samorząd Uczniowski
Rada Rodziców
22.12.2020
Wigilie klasowe   Wychowawcy klas   22.12.2020
Koncert kolęd Koncert w kościele p/w św. Wojciecha Bogumiła Szeligowska-Wojtecka
Katarzyna Korpik
  ??.01.2021
Karnawał Zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III

Dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VII

Danuta Wesołowska
Malwina Chuda-Granat
Ewa Andrzejewska
Monika Bajon-Idźkowska
Wychowawcy klas
Samorząd Uczniowski
??.01.2021
Kolędy dla przedszkoli Koncerty Bogumiła Szeligowska-Wojtecka
Katarzyna Korpik
  ??.01.2021
Rocznica śmierci Patrona Szkoły Msza święta i koncert Bogumiła Szeligowska-Wojtecka Katarzyna Korpik ??.01.2021
Koncert Karnawałowy   Jerzy Mackiewicz
Marcin Piekut
  ??.01.2021
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
  Jacek Fokt   25.01.2021
Impreza Sposób realizacji Osoby odpowiedzialne za realizację Osoby, organizacje, instytucje współdziałające Terminy realizacji
Festiwal
„W barokowym stylu”
  Artur Nagrodzki
Impresariat
Jan Romanowski
??-??.03.2021
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
Koncert Kolędowy Jacek Fokt   01.03.2021
Pierwszy Dzień Wiosny   Monika Bajon-Idzikowska
Beata Chrościńska
Wychowawcy klas
Samorząd Uczniowski
??.03.2021
Rekolekcje wielkopostne   Agata Wachowiak
Hubert Pilarczyk
Wychowawcy klas ??.03.2021
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
Koncert Kolędowy Jacek Fokt   29.03.2021
Popis klasy I   Ewa Andrzejewska   ??.04.2021 godz. 17.00
Popis klasy II   Danuta Wesołowska   ??.04.2021 godz. 17.00
Popis klasy III   Malwina Chuda-Granat   ??.04.2021 godz. 17.00
Popis klasy IV   Andrzej Łukaszkiewicz   ??.04.2021 godz. 17.00
Popis klasy V   Jerzy Wojciechowski   ??.04.2021 godz. 17.00
Popis klasy VIa   Katarzyna Kierończyk   ??.04.2021 godz. 17.00
Popis klasy VIb   Marcin Czaja   ??.04.2021 godz. 17.00
Popis klasy VII   Anna Strojna   ??.04.2021 godz. 17.00
Popis klasy VIII   Beata Chrościńska   ??.04.2021 godz. 17.00
Koncerty dla przedszkoli Koncert „Poznajemy instrumenty” Bogumiła Szeligowska-Wojtecka Katarzyna Korpik ??.04.2021
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
Koncert Kolędowy Jacek Fokt   26.04.2021
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja Uroczystość Marcin Czaja Klub Historyczny

 

??.04.2021
Koncerty Śródeckie Koncert w kościele
p/w św. Małgorzaty
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka   ??.05.2021
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
Koncert Kolędowy Jacek Fokt   31.05.2021
Dzień Dziecka   Wychowawcy klas   ??.06.2021
Festyn szkolny   Malwina Chuda-Granat
Anna Strojna
Wychowawcy klas
Rada Rodziców
06.06.2021
Igrzyska Szkół Artystycznych Dzień Sportu-zawody Beata Chrościńska   ??.06.2021
Koncert rodzinny   Jerzy Mackiewicz
Marcin Piekut
  ??.06.2021
Koncert
Towarzystwa
im. Tadeusza Szeligowskiego
Koncert Kolędowy Jacek Fokt   21.06.2021
Uroczyste zakończenie roku szkolnego Koncert Karina Polowczyk
Jacek Fokt
Wychowawcy klas
Nauczyciele instrumentaliściSamorząd Uczniowski
25.06.2021
kl. I-IV godz. 8.30
kl. V-VIII godz. 10.00
Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top