skip to Main Content
Menu

Terminarz imprez 2018/2019

Impreza

Sposób realizacji Osoby odpowiedzialne za realizację Osoby, organizacje, instytucje współdziałające Terminy realizacji
         
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

.

Koncert inauguracyjny Katarzyna  Korpik Dyrekcja

Wychowawcy klas

Nauczyciele instrumentaliści

03.09.2018

godz. 9.00

Msza święta

.

Udział we mszy świętej inaugurującej nowy rok szkolny Paulina Barłóg-Bloch

Bogumiła Szeligowska-Wojtecka

Wychowawcy klas 04.09.2018
Przyrzeczenie uczniów klasy I

.

Przedstawienie Malwina Chuda-Granat

Katarzyna Korpik

Samorząd Uczniowski 01.10.2018
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
  Jacek Fokt   24.09.2018
Dzień Komisji Edukacji Narodowej

.

Uroczysty poranek Monika Bajon-Idźkowska

Katarzyna Kierończyk

Samorząd Uczniowski ??.10.2018
Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

.

  Agnieszka Wrembel

Monika Bajon-Idzikowska

Samorząd Uczniowski ??.10.2018
Koncerty dla przedszkoli „W kole i zespole”

.

Koncert Bogumiła Szeligowska- Wojtecka Katarzyna Korpik

Anna Strojna

30-31.10.2018
Warsztaty metodyczne dla nauczycieli klas instrumentów smyczkowych
dr. Jan Romanowski
.
    Artur Nagrodzki 22.10.2018
Warsztaty saksofonowe
prof. Bernard Steuer
.
    Violetta Spychaj 26.10.2018
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
.
  Jacek Fokt   29.10.2018
Święto Niepodległości

.

Akademia

„100-lecie Niepodległej”

Marcin Czaja Koło Historyczne 12.11.2018

godz. 10.00

Mistrzowskie Warsztaty Smyczkowe

„Pro Cello”

.

  Jacek Fokt Pedagodzy Akademii Muzyczych w Poznaniu, Bydgoszczy i Łodzi 02-04.11.2018
Popis klasy VIII       05.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy VII       06.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy VI       07.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy V       08.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy IVa       09.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy VIb       12.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy III       14.11.2018 godz. 17.00
Popis klasy II

.

      15.11.2018 godz. 17.00
Warsztaty pianistyczne prof. Andrzej Tatarski
.
    Alina Stawicka 14.11.2018
Andrzejki

.

Zabawa dla uczniów
klas I-IIIDyskoteka dla uczniów
klas IV-VIII.
Malwina Chuda-Granat

Monika Bajon-Idźkowska

Wychowawcy klas

Samorząd Uczniowski

??.11.2018
Koncerty Śródeckie
.
Koncerty w kościele
p/w św. Małgorzaty.
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka   ??.11.2018
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
.
  Jacek Fokt   ??.11.2018
XIV Młodzieżowy Międzynarodowy Konkurs Wiolonczelowy im. Kazimierza Wiłkomirskiego

.

  Jacek Fokt   5-9.12.2018.
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego.
Koncert Kolędowy Katarzyna Korpik

Katarzyna Kierończyk

Karina Polowczyk

Uczniowie i nauczyciele ??.12.2018
Kiermasz Szkolny

.

  Wychowawcy klas Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

??.12.2018
Wigilie klasowe

.

  Wychowawcy klas   ??.12.2018
Koncert kolęd

Rocznica śmierci Patrona Szkoły

.

Msza święta
i koncert w kościele
p/w św. Wojciecha
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka

Katarzyna Korpik

Paulina Barłóg-Bloch 10.01.2019

godz. 18.30

Karnawał

.

Zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III

Dyskoteka karnawałowa dla uczniów klas IV-VIII

Danuta Wesołowska

Malwina Chuda-Granat

Monika Bajon-Idźkowska

Wychowawcy klas

Samorząd Uczniowski

??.01.2019
Kolędy dla przedszkoli

.

Koncerty Bogumiła Szeligowska-Wojtecka

Katarzyna Korpik

.

  ??.01.2019
 

Koncert Karnawałowy

.

  Jerzy Mackiewicz   ??.01.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
.
  Jacek Fokt   ??.01.2019
IV Wielkopolski Konkurs Piosenki

Diecięcej i Młodzieżowej

.

  Bogumiła Szeligowska-Wojtecka   09.02.2019
IV Wielkopolski Konkurs Piosenki

Diecięcej i Młodzieżowej

.

  Bogumiła Szeligowska-Wojtecka   16.02.2019
Widowisko muzyczno-historyczne „Ignacemu 100 lat”

.

  Marcin Czaja

Alina Stawicka

  21.02.2019

godz. 17.00

Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
.
  Jacek Fokt   ??.02.2019
Festiwal Barokowy

dr Jan Romanowski

.

    Artur Nagordzki 01-03.03.2019
Pierwszy Dzień Wiosny

.

  Monika Bajon-Idzikowska

Beata Chrościńska

Wychowawcy klas

Samorząd Uczniowski

??.03.2019
Rekolekcje wielkopostne

.

  Paulina Barłóg-Bloch Wychowawcy klas ??.03.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
.
  Jacek Fokt   ??.03.2019
Warsztaty metodyczne dla nauczycieli klas instrumentów smyczkowych
dr. Jan Romanowski
.
    Artur Nagrodzki 01.04.2018
Popis klasy VIII       02.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy I       03.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy II       04.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy III       05.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy IVa       08.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy IVb       09.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy V       10.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy VI       11.04.2019 godz. 17.00
Popis klasy VII

.

      12.04.2019 godz. 17.00
Koncerty dla przedszkoli

.

Koncert „Poznajemy instrumenty” Bogumiła Szeligowska-Wojtecka Katarzyna Korpik ??.04.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
.
  Jacek Fokt   ??.04.2019
Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

.

Akademia Marcin Czaja Koło Historyczne

 

??.04.2019
Koncerty Śródeckie

.

Koncert w kościele
p/w św. Małgorzaty
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka   ??.05.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
.
  Jacek Fokt   ??.05.2019
Dzień Dziecka

.

  Wychowawcy klas   ??.06.2019
Festyn szkolny

.

  Ewa Andrzejewska

Paweł Peliński

Wychowawcy klas

Rada Rodziców

01.06.2019
Igrzyska Szkół Artystycznych

.

Dzień Sportu-zawody Beata Chrościńska   ??.06.2019
Koncert rodzinny

.

  Jerzy Mackiewicz

Marcin Piekut

  ??.06.2019
Koncert
Towarzystwa im. Tadeusza Szeligowskiego
.
  Jacek Fokt   ??.06.2019
Uroczyste zakończenie roku szkolnego

.

Koncert   Wychowawcy klas

Nauczyciele instrumentaliści

Samorząd Uczniowski

kl. VIII 19.06.2018
godz. 9.30 kl. I-III g. 8.3021.06.2019kl. IV-VII g.9.3021.06.2019

 

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top