skip to Main Content
Menu
Dyrektor
Jacek Fokt  
adres e-mail: [email protected]
dyżury: wtorki 14.30-15.30
  środy 8.00-9.00
   
Wicedyrektor
Karina Polowczyk
 
dyżury: poniedziałki 8.00-9.00
  środy 14.30-15.30
Wychowawcy klas:
   
Malwina Chuda-Granat
Klasa I
Ewa Andrzejewska Klasa II
Danuta Wesołowska
Klasa III
Katarzyna Kierończyk
Klasa IV A
Marcin Czaja
Klasa IV B
Anna Strojna Klasa V
Beata Chrościńska Klasa VI
Agnieszka Wrembel Klasa VII
Paweł Peliński
Klasa VIII
   
Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących:
   
Ewa Andrzejewska Edukacja wczesnoszkolna
Malwina Chuda-Granat
Edukacja wczesnoszkolna
Danuta Wesołowska Edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Kierończyk Język polski
Karina Polowczyk Język polski
Grzegorz Kotłowski
Język polski
Monika Bajon-Idźkowska
Język angielski
Agnieszka Wrembel
Język angielski
Katarzyna Grudzień Język niemiecki
Marcin Czaja Historia, Etyka, Wiedza o społeczeństwie
Maria Bladowska Matematyka
Roman Ławniczak
Matematyka
Paweł Peliński Informatyka
Anna Kwaśniak
Przyroda, biologia
Karolina Ciosek Geografia
Monika Piasecka Chemia
Aneta Paczyńska Fizyka
Martyna Badura
Plastyka
Beata Chrościńska Wychowanie fizyczne, Technika
Paulina Barłóg-Bloch Religia
Justyna Świątek Wychowanie do życia w rodzinie
   
   
Sekcja instrumentów klawiszowych:
   
Alina Stawicka Fortepian – kierownik sekcji
Agnieszka Runowska-Przystańska Fortepian
Katarzyna Sikorska-Wrembel Fortepian
Ilona Stachowiak-Basse Fortepian
Bianka Wierzbicka-Białas Fortepian
Klaudyna Woszczyk Fortepian
Marek Lipiec Fortepian
Cyprian Sekrecki
Fortepian
Michał Skowroński Fortepian
Tomasz Zwierzchlewski Fortepian
Jacek Fokt Fortepian
Cezary Witlewski Akordeon
   
  Sekcja instrumentów smyczkowych i gitary:
   
Artur Nagrodzki Gitara – kierownik sekcji
Karina Jakubowska Skrzypce
Anna Zielińska Skrzypce
Urszula Nagrodzka Skrzypce
Elżbieta Skubiszewska-Herman
Skrzypce
Łukasz Nazarczuk Skrzypce
Żaneta Hoffmann-Szewczykowska Wiolonczela
Agnieszka Pawłowska Wiolonczela
Paulina Kostrzewska Harfa
Szymon Guzowski Kontrabas
   
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych, instrumentów dętych i perkusji:
   
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka Kształcenie słuchu, Audycje muzyczne – kierownik sekcji
Ewa Szyrner Kształcenie słuchu
Katarzyna Korpik Kształcenie słuchu, Chór, Zespół kameralny
Anna Strojna Rytmika, Kształcenie słuchu
Jerzy Wojciechowski
Kształcenie słuchu, Audycje muzyczne, Zespół kameralny
Justyna Pikulska Flet
Violetta Spychaj Saksofon
Marcin Piekut Klarnet
Wiesław Remlein Trąbka
Jerzy Mackiewicz Perkusja
   
Wsparcie:
   
Grażyna Smoleńska-Modrzejewska Biblioteka
Martyna Jurak
Pedagog szkolny
Marta Siennicka
Psycholog szkolny
   
Kinga Wysocka Wychowawca świetlicy
Marta Witosławska
Wychowawca świetlicy
Ewa Andrzejewska Wychowawca świetlicy
Agnieszka Wrembel Wychowawca świetlicy
Maria Ilnicka
Wychowawca świetlicy
Marcin Czaja
Wychowawca świetlicy

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top