skip to Main Content
Menu
Dyrektor
Jacek Fokt  
adres e-mail: [email protected]
dyżury: poniedziałki 9.00 – 10.00
  czwartki  15.00 – 16.00
   
Wicedyrektor
Karina Polowczyk
 
adres e-mail: [email protected]
dyżury: środy  15.00 – 16.00
  czwartki  8.00 – 9.00
Wychowawcy klas:
   
Malwina Chuda-Granat Klasa I
Ewa Andrzejewska Klasa II
Danuta Wesołowska Klasa III
Katarzyna Korpik Klasa IV
Andrzej Łukaszkiewicz Klasa V 
Jerzy Fryderyk Wojciechowski Klasa VI
Katarzyna Kierończyk Klasa VII A
Marcin Czaja Klasa VII B
Anna Strojna Klasa VIII
   
Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących:
   
Ewa Andrzejewska Edukacja wczesnoszkolna
Malwina Chuda-Granat
Edukacja wczesnoszkolna
Danuta Wesołowska Edukacja wczesnoszkolna
Katarzyna Kierończyk Język polski
Karina Polowczyk Język polski
Andrzej Łukaszkiewicz
Język polski
Monika Bajon-Idźkowska
Język angielski
Agnieszka Wrembel
Język angielski
Magdalena Tomczak
Język niemiecki
Marcin Czaja Historia, WOS, EDB, Etyka, WDŻ
Maria Bladowska Matematyka
Roman Ławniczak
Matematyka
Kinga Kielich
Informatyka
Anna Kwaśniak
Przyroda, Biologia
Karolina Ciosek Geografia
Grzegorz Krzyżański Chemia
Aneta Paczyńska Fizyka
Lidia Galica
Plastyka
Beata Chrościńska Wychowanie fizyczne, Technika
Przemysław Kuca
Wychowanie fizyczne
Agata Wachowiak
Religia
Hubert Pilarczyk
Religia
   
Sekcja instrumentów klawiszowych:
   
Alina Stawicka Fortepian – kierownik sekcji
Agnieszka Runowska-Przystańska Fortepian
Katarzyna Sikorska-Wrembel Fortepian
Ilona Stachowiak-Basse Fortepian
Bianka Wierzbicka-Białas Fortepian
Klaudyna Woszczyk Fortepian
Cyprian Sekrecki
Fortepian
Michał Skowroński Fortepian
Tomasz Zwierzchlewski Fortepian
Jacek Fokt Fortepian
Cezary Witlewski Akordeon
   
 Sekcja instrumentów smyczkowych, gitary i harfy:
   
Artur Nagrodzki Gitara – kierownik sekcji
Karina Jakubowska Skrzypce
Anna Zielińska Skrzypce
Urszula Nagrodzka Skrzypce
Hanna Szulc
Skrzypce
Dominika Staniewska Skrzypce
Łukasz Nazarczuk Skrzypce
Żaneta Hoffmann-Szewczykowska Wiolonczela
Agnieszka Pawłowska Wiolonczela
Jan Czaja
Wiolonczela
Paulina Kostrzewska Harfa
Urszula Maliszewska
Kontrabas
Szymon Guzowski Kontrabas
   
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych, instrumentów dętych i perkusji:
   
Bogumiła Szeligowska-Wojtecka Kształcenie słuchu, Audycje muzyczne – kierownik sekcji
Katarzyna Korpik Kształcenie słuchu, Chór, Zespół kameralny
Łukasz Ksobiraj Kształcenie słuchu, Orkiestra
Anna Strojna Rytmika, Kształcenie słuchu
Jerzy Fryderyk Wojciechowski
Kształcenie słuchu, Audycje muzyczne
Justyna Pikulska Flet
Violetta Spychaj Saksofon
Marcin Piekut Klarnet
Mateusz Nowicki
Fagot
Wiesław Remlein Trąbka
Jerzy Mackiewicz Perkusja
   
Wsparcie:
   
Agnieszka Wrembel
Biblioteka
Beata Chrościńska
Biblioteka
   
Małgorzata Grudzińska
Pedagog szkolny
Anna Maria Szostak
Psycholog szkolny
   
Kinga Wysocka Wychowawca świetlicy
Marta Witosławska
Wychowawca świetlicy
Ewa Andrzejewska Wychowawca świetlicy
Maria Ilnicka Wychowawca świetlicy
Andrzej Łukaszkiewicz Wychowawca świetlicy
   

Powiększ tekst Zmień kontrast
Back To Top