Adam, nasz absolwent

Adam Nazarczuk – tegoroczny dyplomant klasy skrzypiec Pana Łukasza Nazarczuka, koncertmistrz szkolnej orkiestry, reprezentował społeczność Szeligowskiego na wyjątkowym koncercie, który miał miejsce w sobotę 11.04.2026 w Klasztorze na Świętej Górze w Gostyniu.

Koncert odbył się z okazji konferencji poświęconej fundatorowi klasztoru, którym był Adam Konarzewski.
Adam jest najmłodszym członkiem zespołu Capella Sacromontana. W programie znalazły się utwory W.A. Mozarta i Józefa Zeidlera.
Za swoje umiejętności Adam został doceniony w mijającym semestrze tytułem laureata Konkursu
” W barokowym stylu” oraz 3 miejscem  podczas IV Ogólnopolskiego Konkursu Talenty Muzyczne 2026.
Gratulujemy i życzymy powodzenia naszemu Absolwentowi!!!

Przejdź do treści