Potyczki na smyczki

Dnia 18 czerwca w sekcji smyczkowej, harfy i gitary zawrzało od pięknych dźwięków skrzypiec, wiolonczeli altówki podczas szkolnego konkursu Mistrz Wiolinista dla klas 1-3.


Swoimi umiejętnościami chwaliło się 12 uczniów i wszyscy grali na tak wysokim poziomie, że komisja złożona z nauczycieli klas skrzypiec, altówki i wiolonczeli jednogłośnie zadecydowała o nagrodzeniu… 12 uczestników:)Serdecznie gratulujemy uczniom i nauczycielom przygotowania repertuaru, który wypełnił popołudnie czwartkowe naprawdę dobrą muzyką.
Dziękujemy pianistom akompaniatorom za niezawodną pomoc:)

Przejdź do treści